Godziny i dni pracy biura tłumaczeń

2020-12-03 lukaszkaminski

Godziny i dni pracy biura tłumaczeń są dopasowane do Państwa potrzeb. W obecnych czasach jest to bardzo istotna informacja, gdyż pomaga Państwu uzyskać tłumaczenia w bardziej elastyczny sposób. Biuro tłumaczeń holenderskiego działa w sposób stacjonarny i na płaszczyźnie online.

O ile pierwsza z tych metod jest ograniczona przez czasoprzestrzeń, o tyle druga ściśle dopasowuje się do oczekiwań klienta. Nasze oddziały stacjonarne czynny są od poniedziałku do piątku w godzinach między 9:00 a 16:00. Jeśli jednak chodzi o tłumaczenia online to możemy Państwu zaoferować   dostępność graniczącą z pełnym pokryciem wszystkich dni w roku. Ma to szczególne znaczenia w momencie gdy potrzeby tłumaczeniowe zrodzą się nieoczekiwanie. Najczęściej ma to miejsce w takich porach jak:

Przedstawiamy godziny i dni pracy biura tłumaczeń

  • Popołudniagodziny i dni pracy biura tłumaczeń sięgają późnych godzin wieczornych. Do 22:00 nasi konsultanci pełnią dyżur w trybie online i oczekują na Państwa zapytania. Jeśli jednak zdarzy się, że mail pozostaje bez odpowiedzi to prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Wycena dokumentów jest dokonywana w przeciągu kilku godzin i uwzględnia wszelkie rabaty, udzielane naszym klientom. Zapraszamy do dostarczania nam skanów Państwa dokumentacji za pośrednictwem poczty elektronicznej. Określenie kosztów realizacji zlecenia do niczego nie zobowiązuje, a pozwala się przekonać o naszej konkurencyjności.
  • Weekendygodziny i dni pracy obejmują takie dni jak soboty i niedziele. Tłumacz przysięgły niderlandzkiego pełni wówczas swoje obowiązki z wykorzystaniem komputera i Internetu. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu za pośrednictwem zdobyczy nowoczesnej techniki. Biuro tłumaczeń holenderskiego przygotowało na tą okoliczność również aplikację mobilną. Można ją pobrać za darmo z Google Play i użyć z dowolnego miejsca na świecie.
  • Dni Świąteczne – przed nami święta Bożego Narodzenia. W tym czasie wiele osób odwiedzi swoich bliskich i przy okazji będzie chciało przetłumaczyć wybrane teksty niderlandzkiego. Jeśli najdzie Państwa taka konieczność to możecie do nas napisać również w tym specyficznym okresie. Postaramy się sprostać Państwa potrzebom choćby inicjując proces translacyjny. Z wiadomych powodów może to potrwać jednak nieco dłużej.

 

Godziny i dni pracy biura tłumaczeń
Godziny i dni pracy biura tłumaczeń