Nadal chętnie wyjeżdżamy do Holandii

2018-03-21 protlumaczenia

Holandia od lat spotyka się z zainteresowaniem ze strony Polaków. Powodów takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka. Kraj, którego stolicą jest Amsterdam kusi możliwością zdobycia dobrzej płatnej pracy i budzi ciekawość pod względem kulturowym. Komfortowe warunki bytu znalazły swój wyraz w dość znacznej liczbie wyjazdów. Zwłaszcza wśród młodszych osób kierunek ten kojarzy się nieodzownie z  dobrymi zarobkami i wieloma perspektywami rozwoju.

Decydując się na emigrację, nie można zapominać o tłumaczeniach niderlandzkiego. To właśnie one dają podstawę do ubiegania się o posadę , a więc i lepszy komfort życia. W odpowiedzi na Państwa zapotrzebowanie przygotowaliśmy ofertę przekładów polsko holenderskich. Biuro tłumaczeń zaprasza Państwa do sprawdzenia swojej propozycji. Jako fachowcy w dziedzinie translacji realizujemy takie zlecenia jak:

Nadal chętnie wyjeżdżamy do Holandii

  • Tłumaczenia świadectw oraz dyplomów – współczesny wymiar emigracji zarobkowej, nie zamyka się w słabo płatnych zajęciach, których nie chcą wykonywać rodowici Holendrzy. Nasi młodzi krajanie są dobrze wykształceni i zyskują uznanie firm w całej Europie. Dowodem ich kompetencji są oprócz umiejętności, również papiery potwierdzające uzyskane kwalifikacje. Ich przetłumaczenie daje sposobność do udziału w rozlicznych procesach rekrutacyjnych. Protlumaczenia.pl pozostają do Państwa dyspozycji w zakresie przygotowania tłumaczeń holenderskiego. Państwa przekłady zostaną wykonane przez filologów z uprawnienia do sporządzania translacji poświadczonych.
  • Tłumaczenia CV i referencji – pierwszy kontakt z przyszłym Pracodawcą nawiązywany jest w chwili złożenia odpowiednich. To dzięki nim przedstawiciele działu HR mogą zaznajomić się z Państwa przeszłością zawodową i historią edukacji. Warto zatem zadbać o poprawne przygotowanie CV. Pomóc w tym może skorzystanie z usług naszych tłumaczy. Dobrze przygotowane papiery nie zostaną skazane na odrzucenie w przedbiegach. Biuro tłumaczeń niderlandzkiego świadczy swój serwis online. Zachęcamy do wysyłania maili, zawierających zapytania ofertowe. Państwa translacje zostanę rozliczone na podstawie 1800 znaków ze spacjami.
  • Tłumaczenia zaświadczeń – dokumenty potwierdzające rozmaite statusy wykorzystuje się głównie w celach administracyjnych. Ich rolą jest uporządkowanie kwestii związanych z Państwa osobą. Często są one ważne z perspektywy ubiegania się o pomoc socjalną lub wsparcie ze strony Uczelni w Holandii. Te dokumenty również możecie powierzyć Państwo naszym filologom. Przygotowane tłumaczenia wyślemy pod wskazany adres nieodpłatnie.
Chętnie wyjeżdżamy do Holandii
Chętnie wyjeżdżamy do Holandii