Przekłady lekarskie holenderskiego

2018-10-06 protlumaczenia

Zdrowie to jeden z tych czynników, których utrata grozi pogorszeniem komfortu życia. Wiedzą o tym doskonale osoby, które na co dzień przebywają Holandii. Nieraz borykają się one z koniecznością pójścia do lekarza lub kontynuacji leczenia zagranicą. Sytuacja komplikuje się nieco, kiedy do konieczności wizyty u lekarza dołoży się potrzebę przełamania barier językowych.

W takiej sytuacji nikt z Państwa nie stoi jednak na straconej pozycji. Wystarczy bowiem skorzystać z usług fachowców w dziedzinie tłumaczeń. Do takich zaliczają się niechybnie Protlumaczenia.pl. Oferujemy Państwu wysokiej klasy usługi translacyjne, nakierowane na przekłady o charakterze medycznym. Pomożemy Państwu w takich kwestiach jak:

Przekłady lekarskie holenderskiego

  • Tłumaczenia opisów badań lekarskich – przekłady medyczne holenderskiego nie są zadaniem dla każdego tłumacza. Ich wyróżnikiem jest nie tylko skomplikowane słownictwo, ale również specyficzna składnia. Aby dobrze zinterpretować tekst lekarski nie wystarczy sama znajomość niderlandzkiego. Umiejętności lingwistyczne powinny być poparte doświadczeniem w obrębie nauk medycznych. Dysponujemy teamem filologów, którzy posiadają takowe walory. Nasze translacje są wysoko oceniane przez personel lekarski w kraju i zagranicą .
  • Tłumaczenia zaleceń lekarskich – konkluzją każdej wizyty w szpitalu lub gabinecie lekarskim są wskazówki dotyczące dalszej opieki lub rekonwalescencji. Aby zachować Państwa zdrowie na jak najwyższym poziomie, nie należy ich ignorować. Nasi tłumacze mogą okazać się w tym pomocni. Przygotowujemy translacje zaleceń lekarskich oraz pomagamy Państwu w przedstawieniu dokumentów wybranym instytucjom. Translacje wychodzące spod naszego pióra są wolne od błędów oraz nieścisłości.
  • Tłumaczenia dokumentacji powypadkowej – po zakończonym leczeniu, będącym następstwem nieszczęśliwego wypadku większość z nas próbuje dochodzić swoich roszczeń. Polacy przebywających w Holandii nie są tutaj wyjątkiem. Pomagamy Państwu w przebrnięciu przez wszelkie procedury administracyjne. Tłumaczymy okazane nam dokumenty z zachowaniem poprawnej terminologii oraz ciągu logicznego. Wykonaniem Państwa tłumaczeń zajmą się specjaliści posiadający uprawnienia do sporządzania translacji poświadczonych. Zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz najlepsze ceny na rynku. Dla większej ilości stron rozliczeniowych stosujemy rabaty i satysfakcjonujące obniżki stawek jednostkowych. Zapraszamy do kooperacji.
Przekłady lekarskie holenderskiego
Przekłady lekarskie holenderskiego