Aplikacja Android Protlumaczenia.pl to nasza alternatywa dla osób poszukujących rozwiązań mobilnych w zakresie tłumaczeń pisemnych. Nasz nowy produkt doskonale sprawdza się wśród użytkowników smartfonów i tabletów. Narzędzie miało swoją premierę w dniu 30.01.2017 r. i jest dostępne w sklepie Google Play. Zapraszamy do przetestowania „apki” tłumaczeniowej. Oprogramowanie nie odstrasza swoim rozmiarem i jest przystosowane do pracy na każdym urządzeniu mobilnym. Aplikacja Android Protlumaczenia.pl ułatwia korzystanie z usług tłumaczy języka niderlandzkiego. Do głównych zalet produktu zaliczyć możemy przede wszystkim:

Aplikacja Android Protlumaczenia.pl

  • Łatwe przesyłanie dokumentów na linii klient – biuro tłumaczeń – aplikacja Android Protlumaczenia.pl umożliwia skorzystanie z formularza wyceny. Jest on odzwierciedleniem tradycyjnego kwestionariusza, który można znaleźć na naszej stronie WWW. Dzięki zastosowaniu narzędzia można wybrać dowolny plik z każdej lokalizacji w Państwa urządzeniu i wysłać go na naszego maila. Protlumaczenia.pl na otrzymane wiadomości odpowiedzą w przeciągu 24 godzin. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby fizyczne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oprogramowanie mobilne jest szczególnie polecane przedstawicielom Polonii przebywającym w Holandii.
  • Podstawowe informacje o Protlumaczenia.pl – aplikacja Android Protlumaczenia.pl jest również mini kompendium wiedzy o naszym przedsiębiorstwie. Włączając oprogramowanie można w dowolnej chwili zapoznać się z ofertą firmy. Wykonujemy tłumaczenia pisemne we wszystkich możliwych konfiguracjach. Staramy się zachować wysoką jakość i pomagać naszym klientom poprzez bezpłatne doradztwo w kwestiach związanych z przekładami.
  • Wiadomości typu push – aplikacja Android Protlumaczenia.pl umożliwia przesyłania informacji o aktualnych promocjach. Jednym ze źródeł, służących uzyskaniu bonifikaty jest nasze oprogramowanie mobilne. Wyżej opisana technologia służy również uzyskaniu bieżących informacji o funkcjonowaniu biura tłumaczeń online. Za pobranie aplikacji nie są naliczane opłaty, a oprogramowanie jest w pełni darmowe.
  • Rozwój aplikacji Android – aplikacja Android Protlumaczenia.pl będzie ewoluować. W planach mamy wdrożenie płatności online i za pomocą karty kredytowej. Mamy aspirację, aby stworzyć w pełni kompletne rozwiązanie dla osób poszukujących tłumaczeń online. Zapraszamy do wypowiadania się w kwestiach związanych z tematem na oficjalnym profilu przedsiębiorstwa w sklepie Google Play.
Aplikacja Android Protlumaczenia.pl

Aplikacja Android Protlumaczenia.pl

Link do naszego produktu:  Google Play