Cennik tłumaczeń holenderskiego – przysięgłe, zwykłe

Język holenderski należy do pilnie poszukiwane języków w zakresie tłumaczeń pisemnych. Problemem jest jednak ograniczony dostęp do osób z uprawnieniami tłumacza przysięgłego, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasza Firma uruchomiła obsługę tłumaczeń niderlandzkiego online. W związku z zapotrzebowaniem na tego typu usługi nie tylko wśród osób prywatnych, ale również firm dla każdego z Państwa przygotowaliśmy ofertę cenową adekwatną do potrzeb. Jednocześnie pragniemy przybliżyć Państwu czynniki wpływające na cenę przy tłumaczeniach z języka niederlandzkiego:

  • Liczba znaków – przy tłumaczeniach pisemnych w zależności od rodzaju przekładu stosuje się limit znaków stanowiących jedna stronę przeliczeniową. Dla tłumaczeń poświadczonych z języka niderlandzkiego wynosi on 1125 znaków w zaokrągleniu do pełnych stron. Dla tłumaczeń zwykłych liczba znaków jest wartością 1800 znaków. Przy tych ostatnich jednostką przeliczeniową może być wartość „po przecinku”.
  • Wielkość tekstu – dla tłumaczeń o większej objętości nasza Firma stosuje rabaty oraz różne formy zniżkowania np. bony wartościowe na kolejne przekłady. Do przykładowych tłumaczeń o większej liczbie stron należą np. tłumaczenia dokumentów kredytowych z języka holenderskiego, niezbędne do uzyskania kredytu hipotecznego na zakup domu lub mieszkania. Osobom starającym się o kredyt oferujemy preferencyjne warunki przygotowania przekładów. Również firmy mogą liczyć na rabaty oraz bonifikaty przy dłuższej współpracy.
  • Stopień skomplikowania tekstu – niektóre z tłumaczonych tekstów, choć zdarza się to sporadycznie wymagają zaangażowania całego zespołu tłumaczeniowego lub konsultacji konkretnego specjalisty z danej dziedziny. W takim przypadku, co zrozumiałe cena musi być zazwyczaj wyższa od standardowej. Dzieje się tak w przypadku niektórych tłumaczeń specjalistycznych z dziedziny medycyny lub techniki. Fakt ten jest jednak konsultowany na bieżąco ze zleceniodawcą.
  • Cennik tłumaczeń holenderskiego – ryczałtowy – dla standardowych dokumentów takich jak np. dokumenty samochodowe lub akty urodzenia nasz zespół stosuje stawki ryczałtowe. Jest to korzystne dla naszych klientów, gdyż nie uwzględnia liczby znaków i wahań z tym związanych.

Wszystkie wyceny podane przez nasze cennik tłumaczeń holenderskiego są zawsze wiążące i ostatecznie. Dopuszczamy oczywiście możliwość negocjacji, ale zawsze z korzyścią dla klienta. Przekłady oferowane przez tłumaczy przysięgłych holenderskiego są wolne od ukrytych kosztów i przykrych niespodzianek. W celu poznania dokładnej wyceny prosimy o przesłanie dokumentów na skrzynkę mailową naszego biura: admin@grudziadz24h.eu .

Cennik tłumaczeń holenderskiego

Cennik tłumaczeń holenderskiego