Jakość tłumaczeń jest nieodzownym elementem, który jest czynnikiem wyróżniającym naszego biura tłumaczeń. Nie inaczej ma się sprawa z przekładami przysięgłymi z języka holenderskiego. Kadra zatrudniona przez naszą firmę to osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Oferowane przez nas usługi plasują się na wysokim poziomie z uwagi na czynniki determinujące właściwy poziom merytoryczny tłumaczeń, wśród których możemy wyróżnić:

Jakość tłumaczeń – język holenderski,niderlandzki

  • Zespół korektorski – każde tłumaczenia realizowane przez nasze biuro tłumaczeń przechodzi wielostopniową weryfikację przed oddaniem klientowi. Pozwala to wyeliminować zarówno błędy językowe jak i rzeczowe pojawiające się np. w datach (tzw.: czeskie błędy).
  • Edycja graficzna – nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby wygląd graficzny tłumaczenia był jak najbliższy oryginałowi bądź wytycznym klientom. Za pomocą dedykowanego oprogramowania, którym dysponuje nasza Firma przekłady są realizowane są w taki sposób aby można było wykorzystać tłumaczenie w sposób finalny np. oddając bezpośrednio do drukarni.
  • Wsparcie Biura Obsługi Klienta – każdy klient jest na bieżąco informowany o statucie swojego zlecenia. Nasze biuro tłumaczeń holenderskiego dokłada wszelkich starań, aby klienci uzyskali, korzystając z naszych usług jak największą wartość dodaną.
  • Możliwość konsultacji słownictwa – jako biuro mamy czasami do czynienia z przekładami, które należą do dziedzin na tyle rzadkich, że słownictwo użyte w dokumentach źródłowych jest wysoce specjalistyczne. Wówczas, o ile jest to możliwe, poza konsultacjami w gronie wewnętrznym kwestie nazewnictwa są ustalane bezpośrednio z klientem.
  • Pakiet usług dodatkowych – do usług dodatkowych w kontekście działalności naszego biura zaliczamy np. wysyłkę przetłumaczonego zwolnienia za pośrednictwem maila do pracodawcy w Holandii lub krótką rozmowę telefoniczną z Państwa kontrahentem. Za usługi tego rodzaju nie są pobierane u nas dodatkowe opłaty. Na życzenie możemy również Państwa tłumaczenia dostarczyć pod wskazany adres osobiście lub zamówić kuriera ( ta ostatnia opcja jest płatna)
  • System zniżkowanie – im częściej korzystacie Państwo z usług naszego biura tym koszt jednostkowy zlecanych prac jest niższy. Jak w każdym biznesie, również w naszym szanujemy portfele klientów powracających, którzy są naszymi najlepszymi referencjami.
Jakość tłumaczeń - język holenderski,niderlandzki

Jakość tłumaczeń – język holenderski,niderlandzki