Język niderlandzki

Potrzebujesz tłumaczenia z języka niderlandzkiego ? – skontaktuj się z nami

Jeśli poszukujesz pracy w Holandii i potrzebujesz przetłumaczyć swoje dokumenty rekrutacyjne, bądź potwierdzić swoje kwalifikacje zawodowe, jeśli potrzebujesz przeprowadzić rozmowę telefoniczną w języku niderlandzkim, albo masz do przetłumaczenia teksty specjalistyczne, to pracownicy naszego biura tłumaczeń zrobią to za ciebie.

Wykonujemy tłumaczenia tekstów z języka niderlandzkiego oraz na język niderlandzki, oferując przy tym najwyższą jakość usług tłumaczeniowych. Mamy stałe grono zadowolonych klientów, ale czekamy na nowych.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłumaczeń. Naszymi klientami są zarówno duże korporacje, jak i małe i średnie firmy oraz klienci indywidualni. Tłumaczymy teksty z różnych dziedzin:

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, a końcowa cena jest uzależniona od stopnia specjalizacji tekstu czy jego obszerności. Jesteśmy dyskretni i wszelkie przekazane nam dokumenty traktujemy jako poufne. W przypadku stałej współpracy z naszym biurem, oferujemy możliwość rabatu i negocjacji cen. Wystawiamy faktury lub paragony fiskalne.Zlecenia przyjmujemy przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Materiały można do przekazywać do nas na kilka sposobów:

Potrzebujesz tłumaczenia z języka niderlandzkiego ? – skontaktuj się z nami
Potrzebujesz tłumaczenia z języka niderlandzkiego ? – skontaktuj się z nami

       Zapraszamy! Wykonujemy tłumaczenia szybko i solidnie! Nasze biuro tłumaczeń przyjmuje zlecenia od klientów z całej Polski !