Tłumacz przysięgły angielskiego

2016-08-02 protlumaczenia

Tłumacz przysięgły angielskiego to nasza oferta przekładów polsko angielskich i angielsko polskich, przeznaczona dla klientów z Kujaw i Pomorza oraz całej Polski. Do kooperacji w zakresie translacji uwierzytelnionych angielskiego, zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych.

Oferowany przez nas serwis cechuje się profesjonalizmem oraz sprawdzonymi rozwiązaniami językowymi. Nasz team tłumaczy przysięgłych angielskiego realizuje wszystkie rodzaje przekładów pisemnych. Do najważniejszych typów translacji zaliczamy:

Tłumacz przysięgły angielskiego – przekłady polsko angielskie

  • Przekłady uwierzytelnione angielskiego – tłumacz angielskiego, jak sama nazwa wskazuje wykonuje translacje wymagające poświadczenia. Tłumaczenia angielskiego mające charakter przysięgły rozliczane są w oparciu o limit 1125 znaków ze spacjami. Przekładom podlegają wszystkie rodzaje dokumentów. Tłumacz przysięgły angielskiego dla klientów indywidualnych wykonuje przede wszystkim translacje: aktów zmiany stanu cywilnego, zaświadczeń, wyciągów bankowych oraz umów. Większość popularnych dokumentów tłumaczona jest w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji online przez 7 dni w tygodniu, z uwzględnieniem niedziel oraz świąt. Natomiast klientów, pragnących odwiedzić nas osobiście zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy oddziałów.
  • Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego – tłumacz angielskiego jest także zaangażowany w przygotowanie tłumaczeń specjalistycznych. Odbiorcami tego rodzaju przekładów są firmy oraz osoby fizyczne. Jak wynika z naszych obserwacji wśród klientów biznesowych dominują tłumaczenia techniczne angielskiego. Przede wszystkim mowa tutaj o przekładach instrukcji obsługi oraz opisach procesów technologicznych. Dla klientów będących przedstawicielami Polonii największe zainteresowanie budzą tłumaczenia medyczne angielskiego oraz naukowe. Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego w zależności od potrzeb wykonywane są w konfiguracji przysięgłej lub zwykłej. Zapraszamy do kooperacji.
  • Tłumaczenia zwykłe angielskiego – tłumacz angielskiego bywa także wykonawcą przekładów zwykłych angielskiego. Translacje o wspomnianym charakterze mają za zadanie poinformować odbiorcę o treści danego pisma. Tłumaczenia zwykłe angielskiego rozliczane są w oparciu o limit 1800 znaków ze spacjami, podług zasady co do litery. Oznacza to, że nasi klienci mogą liczyć na oszczędności z tytułu braku zaokrągleń. Tłumacz przysięgły angielskiego jest zaangażowany w wykonawstwo tego rodzaju zleceń, również na potrzeby przygotowywania ofert marketingowych i handlowych.
Tłumacz przysięgły angielskiego - oferta przekładów
Tłumacz przysięgły angielskiego – oferta przekładów