Tłumacz przysięgły norweskiego

2016-06-13 protlumaczenia

Tłumacz przysięgły norweskiego to kolejny projekt translacyjny realizowany przez Protlumaczenia.pl. Obok tłumaczeń z języka holenderskiego nasza firma postanowiła przybliżyć Państwu tłumaczenia polsko norweskie oraz norwesko polskie.

Do kooperacji zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji online, oraz za pośrednictwem biur zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy, Grudziądza oraz Świecia. Tłumacz przysięgły norweskiego przygotuje dla Państwa następujące rodzaje przekładów pisemnych:

Tłumacz przysięgły norweskiego – oferta językowa

  • Tłumaczenia uwierzytelnione norweskiego – tłumacz przysięgły norweskiego realizuje dla Państwa translacje wymagające poświadczenia. W ramach prowadzonego serwisu językowego obsługujemy podmioty gospodarcze oraz klientów indywidualnych. Wszystkie przekłady wykonywane są przez specjalistów językowych z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy posiadają stosowne uprawnienia do wykonywania tłumaczeń poświadczonych norweskiego. Potwierdzeniem ich umiejętności jest wpis na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Translacje realizujemy w oparciu o limit 1125 znaków dla jednej strony rozliczeniowej. Do najczęściej wykonywanych tłumaczeń należą: umowy, wyciągi bankowe, zaświadczenia oraz akty zmiany stanu cywilnego. W przypadku tłumaczeń o objętości przekraczającej 10 stron rozliczeniowych udzielamy rabatów i obniżek cen.
  • Tłumaczenia zwykłe norweskiego – tłumacz norweskiego online jest również wykonawcą przekładów o charakterze informacyjnym. Jego zadaniem jest wykonywanie przekładów wykorzystywanych do zaznajomienia Państwa z treścią otrzymanych pism. Do grona tłumaczeń zwykłych norweskiego zaliczane są również translacje stron WWW, ofert marketingowych oraz handlowych. W omawianej grupie tłumaczeń jedną stronę rozliczeniową stanowi 1800 znaków ze spacjami. Teksty wyceniane są w oparciu o zasadę: co do znaku. Dzięki tego typu rozwiązaniom określenie kosztów zlecenia jest miarodajne i nie powoduje przeszacowania Państwa nakładów finansowych.
  • Tłumaczenia specjalistyczne norweskiego – tłumacz norweskiego nie stroni również od tekstów mających charakter specjalistycznych. Mówiąc o tłumaczeniach przysięgłych norweskiego mamy na myśli przede wszystkim przekłady techniczne oraz medyczne. W zależności od potrzeb tłumaczenia tego rodzaju wykonywane są w konfiguracji zwykłej lub przysięgłej. Potwierdzeniem kompetencji naszego zespołu są otrzymywane referencje oraz pozytywne komentarze Internautów.
Tłumacz przysięgły norweskiego - oferta
Tłumacz przysięgły norweskiego – oferta

Protlumaczenia.pl zapraszają wszystkich Państw do przeanalizowania naszej oferty na polu tłumaczeń norweskiego. Gwarantujemy sprawdzoną jakość i nowoczesne rozwiązania w zakresie obsługi klienta.