Tłumacze polsko holenderscy

2016-08-08 protlumaczenia

Tłumacze polsko holenderscy reprezentujący nas zespół są osobami posiadającymi kwalifikacje do sporządzania tłumaczeń niderlandzkiego. Większość z nich została wyłoniona w toku wnikliwej rekrutacji.

Do kooperacji z naszym biurem tłumaczeń zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy z całego kraju. Nasza firma świadczy dla Państwa usługi z zakresu translacji pisemnych. Powstały serwis obejmuje translacje przysięgłe, zwykłe oraz specjalistyczne. Tłumacze polsko holenderscy tworzący zespół Protlumaczenia.pl są do Państwa dyspozycji przez cały tydzień. Do głównych zalet stanowiących o walorach naszej marki należą przede wszystkim:

Tłumacze polsko holenderscy

  • Szybkie terminy realizacji – tłumacze holenderskiego dokumenty o charakterze powtarzalnym wykonują w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Do przekładów o charakterze standardowym należą: dokumenty samochodowe, akty zmiany stanu cywilnego i wszelkiego rodzaju zaświadczenia. Dokumenty są do Państwa dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich.
  • Kompetentne biuro obsługi klienta – tłumacze holenderskiego są wspierani przez pracowników administracyjnych. Zadaniem zespołu do spraw obsługi klientów jest przeprowadzanie wycen, wysyłka dokumentów oraz odpowiadanie na wszelkie, pojawiające się pytania. O kompetencjach naszych pracowników świadczą otrzymywane referencje oraz komentarze Internautów.
  • Konkurencyjne ceny – tłumacze holenderskiego proponują ceny odzwierciedlające aktualną sytuację na rynku tłumaczeń. Koszty realizacji przekładów nie są oderwane od rzeczywistości. W wielu przypadków wybór biura tłumaczeń niderlandzkiego pozwala oszczędzić na wydatkach związanych z tłumaczeniami.
  • Zdalna realizacja przekładów – tłumacze holenderskiego przyjmują zlecenia przesyłane drogą mailową. Z tego względu nasza firma jest do Państwa usług przez cały okrągły rok. Posiadamy również oddziały stacjonarne zlokalizowane w takich miastach jak Świecie, Bydgoszcz oraz Grudziądz. Na większość wiadomości odpowiadamy przed upływem 24 godzin. Zlecenia nie cierpiące zwłoki, prosimy poprzedzić krótką informacją telefoniczną.
  • Rabaty i bonifikaty – tłumacze holenderskiego są skłonni do udzielania rabatów. W przypadku przekładów o większej objętości obniżki cen mogą sięgać nawet 20 %. Dla naszych stałych klientów rabaty wliczane są w sposób automatyczny. Zapraszamy do sprawdzenia oferty biura tłumaczeń niderlandzkiego. Nasi tłumacze polsko holenderscy zadowolą Państwa oczekiwania.
Tłumacze polsko holenderscy
Tłumacze polsko holenderscy