Tłumaczenia holenderskiego do przygotowania w 24 godziny

2017-09-11 protlumaczenia

Bywają sytuacje, kiedy niezbędne są szybkie tłumaczenia języka holenderskiego. Tego typu zdarzenia mają prawo pojawić się zarówno u firm jak i osób fizycznych. Co zrobić, kiedy na miejscu nie znajdziecie Państwo odpowiedniego specjalisty ?

Odpowiedź jest prosta. Skorzystajcie z usług biura tłumaczeń niderlandzkiego. Nasza firma została założona w 2012 roku. Już prawie 6 lat świadczymy Państwu wysokiej klasy usługi translacyjne. Oprócz holenderskiego obsługujemy prawie 40 języków. Ofertą biura objęte są przekłady przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne. Chcąc uzyskać ekspresowe przekłady polsko holenderskie wystarczy:

Tłumaczenia holenderskiego są możliwe do przygotowania w 24 godziny

  • Odwiedzić jeden z naszych oddziałów – Protlumaczenia.pl posiadają swoje siedziby w Bydgoszczy, Świeciu i Grudziądzu. Zachęcamy do odwiedzin osobistych w godzinach pracy poszczególnych filii. Na każdego z naszych klientów oczekuje fachowo przeszkolony personel do spraw obsługi klienta. Z chęcią podejmiemy się tłumaczeń holenderskiego mających casus pilnych. Dysponujemy prawie 20 filologami niderlandzkiego. Taki stan osobowy daje gwarancję prędkiego wykonania zleceń.
  • Wysłać maila z zapytaniem ofertowym – skrzynka pocztowa Protlumaczenia.pl sprawdzana jest nawet w weekendy i święta. Na każdą wiadomość od Państwa odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe. Jeśli nie uzyskacie Państwo wiadomości zwrotnej przed upływem 24 godzin prosimy o telefon. Bywa, że część maili z różnych przyczyn może do nas nie dotrzeć. Tłumaczenia holenderskiego to kluczowy element naszej propozycji. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy partnerem godnym zaufania.
  • Zapytać o możliwość wykonania przekładów na czacie – Protlumaczenia.pl śmiało zasługują na statut interaktywnego biura tłumaczeń. Do Państwa dyspozycji został oddany czat, na którym można porozmawiać z kompotentnym konsultantem. Podczas konwersacji można dopytać o termin realizacji translacji niderlandzkiego. Większość Państwa dokumentów może być przygotowania przed upływem doby. Mowa tutaj przede wszystkim o przekładach papierów standardowych.
  • Skorzystać z aplikacji Android – nie zapominamy o użytkownikach urządzeń mobilnych. Osoby posiadające smartfon lub tablet z Androidem mogą bez trudu dostarczyć nam swoje tłumaczenia. Omawiane powyżej rozwiązanie jest istotne w przypadku posiadania ograniczonych zasobów czasowych. Nie jest koniecznie bowiem korzystanie z komputerów klasy PC.

 

Tłumaczenia holenderskiego do przygotowania w 24 godziny
Tłumaczenia holenderskiego do przygotowania w 24 godziny