Tłumaczenia na niderlandzki

2016-04-19 protlumaczenia

Tłumaczenia na niderlandzki świadczone w ramach działalności Protlumaczenia.pl cechują się wysoką jakością merytoryczną i szybkimi terminami realizacji. W zespole Protlumaczenia.pl znajdziecie Państwo specjalistów językowych z wieloletnim doświadczeniem. Potwierdzeniem kwalifikacji zawodowych naszych tłumaczy jest wpis na Listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Tłumaczenia polsko holenderskie dostarczane przez naszą firmę realizowane są w następujących konfiguracjach:

Tłumaczenia na niderlandzki – oferta tłumaczeń polsko holenderskich

  • Tłumaczenia przysięgłe niderlandzkiego online – tłumaczenia na niderlandzki w konfiguracji uwierzytelnionej są przyjmowane do realizacji w oparciu o platformę online. Do najczęściej wykonywanych przekładów należą: świadectwa, dokumenty obrazujące uzyskiwane dochody oraz dowody rejestracyjne od aut sprowadzanych z Holandii. Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa zlecenia rozliczane są w oparciu o limit 1125 znaków ze spacjami dla jednej strony rozliczeniowej. W przypadku większej ilości tekstu do cen doliczane są rabaty i obniżki sprzyjające uzyskiwaniu wysokiej jakości translacji na satysfakcjonującym poziomie kosztowym. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz osoby prywatne.
  • Tłumaczenia specjalistyczne niderlandzkiego online – tłumaczenia na niderlandzki z zakresu przekładów specjalistycznych dotyczą głównie translacji medycznych oraz technicznych. Do odbiorców przekładów należą nie tylko firmy, ale również osoby prywatne. W przypadku przedstawicieli biznesu w głównej mierze translacje dotyczą instrukcji obsługi oraz dokumentów przedstawiających opisy procesów technologicznych. Dla klientów prywatnych nasi tłumacze przysięgli niderlandzkiego wykonują przekłady medyczne, a także prawnicze. Oferujemy rozliczenia oparte o limit 1800 znaków ze spacjami. Nasi tłumacze holenderskiego są do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu.
  • Tłumaczenia zwykłe niderlandzkiego online – tłumaczenia na niderlandzki w obrębie przekładów nie wymagających uwierzytelnienia mają charakter informacyjny. Ich zadaniem jest przedstawienie klientowi treści dokumentów poddanych procesom tłumaczeniowym oraz szybkiej reakcji na ich zawartość. Nasze biuro tłumaczeń niderlandzkiego świadczy w konsekwencji usługi z zakresu obsługi korespondencji biznesowej oraz indywidualnej. Dla większej ilości stron nasze ceny ulegają zmianie podyktowanej upustami. Zapraszamy do przesyłania nam zapytań o niezobowiązujące wyceny. Żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi. Dla translacji o charakterze pilnym prosimy wysyłkę poprzedzić stosowną informacją telefoniczną. Protlumaczenia.pl zapraszają do skorzystania z oferty tłumaczenia na niderlandzki.
Tłumaczenia na niderlandzki - oferta przekładów
Tłumaczenia na niderlandzki – oferta przekładów