Tłumaczenia na złoty medal

2018-02-22 protlumaczenia

Właśnie kończy się drugi tydzień Igrzysk Olimpijskich w Korei Południowej. Medale w łyżwiarstwie szybkim padły łupem holenderskich panczenistek. Ucieszył nas ten fakt, choć sercem byliśmy za naszą drużyną. Niemniej jednak jest z kogo brać przykład. Chcemy bowiem, podobnie jak sportowcy profesjonalnie podchodzić do zagadnień związanych z naszą dziedziną aktywności. I tak jak Kamil Stoch obronić tytuł Mistrza !

Biuro tłumaczeń niderlandzkiego świadczy usługi z zakresu wszystkich rodzajów translacji. Obsługujemy klientów prywatnych, a także firmy z całego kraju. Naszym dążeniem jest dostarczanie wysokiej klasy translacji w rozsądnych cenach. Przekłady polsko holenderskie spod znaku Protlumaczenia.pl zasługują na złoty medal gdyż:

Tłumaczenia na złoty medal

  • Wykonujemy je z pasją – w przekłady holenderskiego zaangażowane są osoby, które kochają to co robią. Prowadzenie firmy tłumaczeniowej traktujemy jako przygodę życia. Posługiwanie się obcą mową stało się naszą pasją. To dzięki niej przełamujemy wszelkie bariery. Nie tylko te werbalne, ale również tkwiące w ludzkiej mentalności.
  • Nie spóźniamy się z ich dostarczaniem – biuro tłumaczeń niderlandzkiego dokłada wszelkich starań, aby oferowane translacje były do Państwa dostarczone terminowo. Większość zleceń o objętości nie przekraczającej 5 stron rozliczeniowych wykonujemy w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Tego typu zlecenia mają szansę pojawić się pod wskazanym adresem w przeciągu 24 godzin.
  • Są konkurencyjne pod względem kosztowym – Protlumaczenia.pl dysponują rozbudowanym teamem Wykonawców . Współpracujący z nami specjaliści zostali wyłonieni w toku przeprowadzonych rekrutacji. Przy dłuższych tekstach pracuje zatem cały zespół, a nie wybrany filolog. Fakt ten znacząco podnosi wydajność pracy i tym samym obniża koszty. Wycena tłumaczeń dokonywana jest na podstawie faktycznej ilości znaków. Proces ten uskuteczniamy poprzez użycia oprogramowania typu OCR.
  • Posiadamy niezbędne doświadczenie – Protlumaczenia.pl zostały założone w 2012 roku i od samego początku wykonywały translacje polsko holenderskiego. Przez 6 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie, które obecnie procentuje. Uczestnictwo w wielu projektach biznesowych sprawiło, że jesteśmy znakomitym partnerem dla przedsiębiorstw. Nie spoczywamy jednak na przysłowiowych laurach i stale podnosimy jakość naszego serwisu.
Tłumaczenia na złoty medal
Tłumaczenia na złoty medal