Tłumaczenia w czasie epidemii

2020-03-31 protlumaczenia

Tłumaczenia w czasie epidemii zmieniły swoją postać podobnie jak inne sfery naszego życia. Ich postać uległa przeobrażeniu ze względu ograniczenia w poruszaniu się i we wzajemnych kontaktach. Rolę tradycyjnych biur tłumaczeń przejęły firmy, które proces translacyjny są w stanie przeprowadzić online.

Jedną z tego typu jednostek są Protlumaczenia.pl. W czasie kiedy rzadko opuszczamy nasz domu lub biuro przekłady niderlandzkiego na odległość to jedyna alternatywa w przypadku konieczności otrzymania niezbędnych tłumaczeń. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego teamu specjalistów, a każdemu z Państwa życzymy dużo zdrowia. Tłumaczenia w czasie epidemii koronawirusa cechują się:

Tłumaczenia w czasie epidemii – język niderlandzki oraz inne

  • Przyspieszonymi wycenami – do początki epidemii koronawirusa średni czas oczekiwania na wycenę tłumaczenia wynosił 24 godziny. Fakt ten wynikał przede wszystkim z dużego natłoku obowiązku i konieczności obsługi klientów, którzy odwiedzali nasze oddziały. W chwili obecnej ruch ten znacznie się zmniejszył, a cały potencjał biura tłumaczeń został skierowany do świadczenia usług przez Internet. W konsekwencji powyższego nasi klienci mogą liczyć na szybkie określenie kosztów realizacji danego zlecenia.
  • Konkurencyjnymi stawkamikoronawirus wpłynął zdecydowanie na zasobność naszych portfeli. Wiele firm zostało odciętych od normalnego funkcjonowania, co ograniczyło ich przychody. Pracować trzeba jednak nadal, a tłumaczenia są w pewnym sensie w tym niezbędne. Biuro tłumaczeń niderlandzkiego doskonale rozumie ten fakt, zapewniając Państwu najlepsze stawki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją już dziś.
  • Wieloma ułatwieniami – kiedy tworzyliśmy naszą aplikację Android wiele osób nie rozumiało sensu jej powstania. Nawet my sami zwątpiliśmy w jej zasadność, aż do momentu wystąpienia epidemii. Stan, w którym znalazło się całe społeczeństwu zmienił jednak ten kierunek patrzenia o 180 stopni. Oprogramowanie mobilne jest w czasach zarazy jedną z naszych przewag konkurencyjnych, gdyż zapewnia Państwu możliwość skorzystania z usług tłumaczy za pośrednictwem smartfonu. Nie jest to jednak jedyne ułatwienie. Na życzenie naszych klientów wykonamy darmowe skany potrzebnych dokumentów, a same oryginały wyślemy na terenie Grudziądza i okolic za darmo. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą przez 7 dni w tygodniu.

 

Tłumaczenia w czasie epidemii
Tłumaczenia w czasie epidemii