FAQ – najczęściej zadawane pytania

  1. Czy można Wam zlecić przygotowanie tłumaczeń przysięgłych ?

Tłumacz przysięgły niderlandzkiego pracuje w trybie zdalnym i realizuje wszystkie przekłady poświadczone. Oznacza to, że możecie nam Państwo zlecić translacje uwierzytelnione online, a oryginały dokumentów otrzymać bezpośrednio do swojego domu lub firmy. Tłumaczenia przygotowane w ten sposób opatrzone zostanie stosowną adnotacją, o tym że zostały wykonane na podstawie okazanych nam kopii.

  1. Ile kosztują tłumaczenia niderlandzkiego ?

Odpowiedź na pytanie ile kosztują tłumaczenia niderlandzkiego jest dość złożona. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim rodzaj przekładu oraz charakter tekstu, który ma zostać przetłumaczony. Droższe od zwykłych są przekłady przysięgłe, a wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim objętość 1 strony rozliczeniowej. Translacje zwykłe holenderskiego rozliczane są podług 1800 znaków ze spacjami, a przysięgłe 1125. Najprostszym sposobem na to, aby sprawdzić koszt przekładu jest wysłanie go do darmowej wyceny.

  1. Ile trwa przygotowanie tłumaczeń niderlandzkiego ?

Niderlandzki jest językiem dość egzotycznym i zazwyczaj tłumacze tej mowy mają pełne ręce roboty. Popyt na usługi językowe jest tym większy, im więcej Polaków wyjeżdża do pracy zagranicę. Nie mniej jednak dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci nie musieli zmieniać swoich planów przez brak niezbędnych przekładów. Większość zleceń standardowych przygotowywana jest w 24 godziny, a w szczególnych przypadkach nawet tego samego dnia. Na życzenie dostarczymy Państwu również skany wybranych translacji.

  1. Jak skorzystać z usług tłumacza niderlandzkiego ?

Najprostszym sposobem na skorzystanie z usług tłumacza przysięgłego holenderskiego jest płaszczyzna online. Za pośrednictwem Internetu można zamówić u niego wybrane przekłady i uzyskać ich tłumaczenia. Metoda ta jest nie tylko wygodna, ale i bezpieczna. W dobie pandemii koronawirusa pozwala ona na zachowanie dystansu i pozwala ograniczyć czynniki chorobotwórcze.

  1. Jakiej jakości przekładów mogą spodziewać się Państwa klienci ?

Biuro tłumaczeń niderlandzkiego współpracuje z blisko 20 tłumaczami holenderskiego. Dokładnie znamy ich umiejętności jak również i profil zainteresowań. O sile naszych filologów stanowi nie tylko ich wykształcenie, ale również i bogate doświadczenie. Teksty o szczególnym znaczeniu dla naszych klientów mogą być przygotowane przez native speakera.

 

FAQ - pytania do tłumacza holenderskiego
FAQ – pytania do tłumacza holenderskiego