Język niderlandzki

Jeśli poszukujesz pracy w Holandii i potrzebujesz przetłumaczyć swoje dokumenty rekrutacyjne, bądź potwierdzić swoje kwalifikacje zawodowe, jeśli potrzebujesz przeprowadzić rozmowę telefoniczną w języku niderlandzkim, albo masz do przetłumaczenia teksty specjalistyczne, to pracownicy naszego biura tłumaczeń zrobią to za ciebie.

Wykonujemy tłumaczenia tekstów z języka niderlandzkiego oraz na język niderlandzki, oferując przy tym najwyższą jakość usług tłumaczeniowych. Mamy stałe grono zadowolonych klientów, ale czekamy na nowych.

Potrzebujesz tłumaczenia z języka niderlandzkiego ? – skontaktuj się z nami

Oferujemy wszystkie rodzaje tłumaczeń. Naszymi klientami są zarówno duże korporacje, jak i małe i średnie firmy oraz klienci indywidualni. Tłumaczymy teksty z różnych dziedzin:

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie, a końcowa cena jest uzależniona od stopnia specjalizacji tekstu czy jego obszerności. Jesteśmy dyskretni i wszelkie przekazane nam dokumenty traktujemy jako poufne. W przypadku stałej współpracy z naszym biurem, oferujemy możliwość rabatu i negocjacji cen. Wystawiamy faktury lub paragony fiskalne.Zlecenia przyjmujemy przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Materiały można do przekazywać do nas na kilka sposobów:

Potrzebujesz tłumaczenia z języka niderlandzkiego ? – skontaktuj się z nami
Język niderlandzki – skontaktuj się z nami

       Zapraszamy! Wykonujemy tłumaczenia szybko i solidnie! Nasze biuro tłumaczeń przyjmuje zlecenia od klientów z całej Polski !