Protlumaczenia Cities

2019-03-20 protlumaczenia

Początek 2019 przyniósł nam szereg nowych zmian. Nie tylko poprawiliśmy nasze standardy, ale również wdrożyliśmy w życie nowy projekt tłumaczeniowy. Protlumaczenia Cities to kolejna witryna Internetowa mająca w zamyśle obsługę translacyjną klientów w całej Polsce. Słowo „Cities” w nazwie nakierowuje uwagę odbiorców na naszą obecność na rynku tłumaczeniowym w całym kraju.

W ślad za powyższym zachęcamy Państwa do zlecania przekładów za pośrednictwem naszego nowego medium do kontakt z klientami. W ofercie nie mogło zabraknąć oczywiście języka holenderskiego. Projekt biura tłumaczeń online to kolejny po „by Protlumaczenia.pl” znak konsolidowania wysiłków tłumaczy poszczególnych języków obcych. Jego cechami charakterystycznymi są:

Nowy projekt tłumaczeniowy

  • Szybsze odpowiedzi na zapytania klientów – uruchomienie „Protlumaczenia Cities” jest ściśle powiązane ze sporymi zmianami kadrowymi w naszym teamie. Na potrzeby projektu zatrudnione zostały dodatkowe osoby, mające obsługiwać Państwa zapytania. Dzięki powyższemu skróciliśmy czas odpowiedzi na otrzymywane maile. Obecnie może on wynosić maksymalnie 12 godzin.
  • Niższe ceny – więcej tłumaczeń oznacza dla nas jeszcze większą sposobność do obcinania kosztów. I choć ceny usług drożeją w naszym kraju to Protlumaczenia Cities chcą złamać ten stereotyp. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przekłady przygotowane były profesjonalnie i na tyle tanio aby nie uszczuplić Waszego budżetu. Zgodnie z ideą działalności firmy, staramy się dostarczać wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach.
  • Zwiększenie potencjału tłumaczeniowego – Protlumaczenia.pl od zawsze zdawały sobie sprawę z tego jak ważne są w ich działalności poszczególne osoby. Rekrutację naszych filologów prowadzimy w sposób co do zasady ciągły. Z biegiem czasu nasz potencjał urósł na tyle, że w chwili obecnej jesteśmy w stanie realizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Protlumaczenia Cities to doskonała sposobność do zamówienia przekładów medycznych, technicznych oraz specjalistycznych. Gwarantujemy poprawność ich wykonania, popartą opiniami klientów ze wszystkich zakątków Polski.
Protlumaczenia Cities
Protlumaczenia Cities

 

Zapraszamy do odwiedzenia witryny Protlumaczenia.eu. Oprócz sposobności do zamówienia tłumaczeń znajdziecie tam Państwu także ciekawy blog językowy oraz szereg artykułów na temat przekładów pisemnych. Strona dostępna jest od początku marca 2019 r. .