Słownik polsko holenderski offline na Androida

2017-10-22 protlumaczenia

Miło jest nam poinformować, że biuro tłumaczeń niderlandzkiego w ślad za rozwojem swojej aplikacji przygotowało dla Państwa prawdziwą niespodziankę. Nasze oprogramowanie, dostępne na platformę Android zostało wzbogacone o słownik polsko holenderski offline.

Zachęcamy każdego z Was do darmowego pobrania produktu. Za nasze narzędzie nie trzeba ponosić żadnej opłaty. Cieszymy, się że mogliśmy w ten sposób uhonorować 5 lecie istnienia naszej firmy. Dla przypomnienia apka Protlumaczenia.pl to jedyne w Polsce narzędzie przychodzące w sukurs użytkownikom urządzeniem mobilnych. Dzięki naszemu softwareowi każdy z Państwa ma sposobność do łatwego i bezkonfliktowego użycia smartfonu lub tabletu, celem uzyskania bezpłatnych wycen niezbędnych przekładów. Słownik polsko holenderski offline wspomoże Państwa w sytuacji kiedy konieczne będzie szybkie zaznajomienie się ze znaczeniem poszczególnych słów.  Multimedialna wersja glosariusza liczy niemal 30 000 haseł. Przy okazji  zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy. Translacje polsko holenderskie oferowane przez nasz team słyną z:

Słownik polsko holenderski offline na Androida udostępniony bezpłatnie

  • Niskich cen – korzystanie z usług Protlumaczenia.pl oznacza sposobność do uzyskania wysokiej jakości tłumaczeń w rozsądnych cenach. W konsekwencji wycen dokonywanych z użyciem oprogramowania typu OCR płacicie Państwo jedynie za faktyczną objętość danego przekładu. Nie wchodzą w grę pomyłki oraz sztuczne zawyżanie wartości zlecenia. Ponadto oferujemy Państwo rabaty, a także obniżki cen.
  • Sprawdzona kadra – ludzie to największy potencjał każdej firmy. To na nich spoczywa obowiązek wywiązania się z powziętych zobowiązań. Nasi tłumacze holenderskiego nie stanowią tutaj wyjątku. Każdy z nich został wyłoniony w toku wnikliwej rekrutacji. Znamy umiejętności naszego personelu i dlatego tak dobieramy Wykonawcę, aby efekt jego prac był zadowalający.
  • Wiele form komunikacji – aplikacja zawierająca słownik polsko holenderski offline to tylko jeden z instrumentów, służących usprawnieniu kontaktu z biurem tłumaczeń holenderskiego. W każdej chwili możecie Państwo do nas zadzwonić lub napisać. Wkrótce oddamy do Państwa dyspozycji także czat online, gdzie bez trudu będzie można uzyskać odpowiedzi na trapiące Państwa pytania.
  • Miła obsługa – prowadzenie biznesu w dużej części powierzamy naszym konsultantom. Dzięki ich zaangażowaniu proces wykonywania tłumaczeń przebiega bez zakłóceń. Dbamy o odpowiednie przeszkolenie pracowników biura obsługi klienta.
Słownik polsko holenderski offlina na Androida za darmo
Słownik polsko holenderski offlina na Androida za darmo

Słownik można pobrać z tej strony: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tlumaczenia.pro