Biuro tłumaczeń niderlandzkiego powstało z myślą o Państwa potrzebach z zakresu tłumaczeń przysięgłych języka holenderskiego. Geneza naszej firmy sięga roku 2012 r., a ideą powstania firmy jest dostarczanie najwyższej jakości przekładów po najniższych cenach. Protlumaczenia.pl obsługują ponad 80 kombinacji językowych, wśród których ważną rolę odgrywają przekłady języka niderlandzkiego. Na polu tłumaczeń uwierzytelnionych mamy Państwu do zaproponowania nie tylko najwyższą jakość, ale również miłe i ludzkie podejście w zakresie obsługi klienta. Z myślą o Państwu biuro tłumaczeń niderlandzkiego zaprasza do kooperacji przede wszystkim:

Biuro tłumaczeń niderlandzkiego zaprasza do współpracy !!!

  • Osoby prywatne – biuro tłumaczeń niderlandzkiego od lat jest Państwa partnerem na polu tłumaczeń języka holenderskiego. Do współpracy zapraszamy przedstawicieli polskiej emigracji w Holandii oraz osoby podróżujące w tamtym kierunku okazjonalnie. W zakresie przekładów przysięgłych niderlandzkiego oferujemy Państwu tłumaczenia takich dokumentów jak zaświadczenia, certyfikaty oraz rozliczenia podatkowe. Biuro tłumaczeń niderlandzkiego to również okazja do przetłumaczenia dyplomów oraz świadectw ukończenia szkoły. Jako profesjonaliście w zakresie języków obcych proponujemy również przygotowanie takich dokumentów jak CV czy też list motywacyjny. Wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia w kombinacji: polski – holenderski i holenderski – polski. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez 7 dni w tygodniu. Usługi naszej firmy dają również możliwość przygotowania takich dokumentów jak dowód rejestracyjny , czy umowa kupna – sprzedaży samochodu. Większość zleceń typowych dostarczana jest do naszych klientów w dniu zgłoszenia zapotrzebowania.
  • Firmy – biuro tłumaczeń niderlandzkiego od początku swojej działalności dużą wagę przykłada do sektora b2b. Przedsiębiorstwom oferujemy tłumaczenia techniczne oraz biznesowe. W naszej firmie bez trudu zlecicie Państwo również przekłady marketingowe oraz lokalizację strony WWW. Zasoby kadrowe predysponują nas do dostarczania klasowych tłumaczeń o nienagannej formie edycyjnej. Biuro tłumaczeń niderlandzkiego przyjmuje dokumenty do bezpłatnej wyceny za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapraszamy do kooperacji w duchu partnerstwa i najwyższych standardów etycznych.
  • Tłumaczy przysięgłych języka holenderskiego – biuro tłumaczeń niderlandzkiego jak sama nazwa wskazuje to przede wszystkim zespół tłumaczy posiadających stosowne kwalifikacje. W celu rozpatrzenia Państwa kandydatury na zostanie jego członkiem prosimy o przesłanie CV na adres poczty elektronicznej, widoczny w zakładce Kontakt.

 

Biuro tłumaczeń niderlandzkiego - oferta

Biuro tłumaczeń niderlandzkiego – oferta