2016-04-13 protlumaczenia

Przekłady oferowane przez nasze biuro wykonywane są na kilka różnorodnych sposobów. Naszym klientom staramy się dostarczać usługi najwyższej jakości z zachowaniem ochrony danych osobowych i ustalonych terminów.

Protlumaczenia.pl realizują usługi przekładów z takich języków jak: angielski, niemiecki, francuski, norweski i włoski. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również translacje szwedzkie, czeskie oraz holenderskie. Ogółem w ofercie firmy jest ponad 30 języków obcych. Wszystkie z nich tłumaczymy na 80 rożnych sposobów. Tłumaczenia wykonywane przez naszych specjalistów cieszą się ogromną popularnością i Państwa uznaniem. Do najpopularniejszych form zlecania przekładów należą przede wszystkim:

Tłumaczenia – sposoby zlecania przekładów

  • Tłumaczenia online – jaka sama nazwa wskazuje tłumaczenia online realizowane są za pośrednictwem Internetu. Dzięki takiej formie współdziałania skraca się dystans pomiędzy klientem, a wykonawcą powierzonych usług. Tłumaczenia realizowane przez sieć stron WWW charakteryzują się możliwością wykonywania projektów biznesowych zdalnie. Możliwość zlecania translacji w sferze wirtualnej bierze swój początek z potrzeb współczesnych przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Do kooperacji z biurem tłumaczeń online zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Na zapytania ofertowe odpowiadamy w czasie krótszym niż 24 godziny. W przypadku translacji niezwykle pilnych prosimy o poprzedzenia wysyłki dokumentów stosownym telefonem. Wszystkie działania naszych tłumaczy objęte są nadzorem zespołu korektorskiego oraz pracowników administracyjnych.
  • Tłumaczenia stacjonarne – tłumaczenia „w miejscu” są istotne z punktu widzenia lokalnej klienteli. Podobnie jak w przypadku tłumaczeń online klientami są przedstawiciele biznesu oraz osoby prywatne. Trudno jest określić dominujący kierunek przekładów oraz ich rodzaj. Przekłady stacjonarne są bardzo różnorodne. Dość często ich charakter determinuje pora roku, która koreluje z Państwa potrzebami w zakresie przekładów sezonowych. Uściślając, dla przykładu, wiosną wykonujemy najwięcej translacji służących rozliczeniom podatkowym a jesień należy do dokumentów kredytowych. Przekłady spod znaku Protlumaczenia.pl wykonywane są w Bydgoszczy, Grudziądzu oraz Świeciu. Na Państwa potrzeby tłumaczeniowe oczekują lokalni koordynatorzy reprezentujący biuro obsługi klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcie oraz w terminach umówionych personalnie.
Tłumaczenia - biuro tłumaczeń Protlumaczenia.pl
Przekłady – biuro tłumaczeń Protlumaczenia.pl