Tłumaczenia niderlandzkiego

2016-10-26 protlumaczenia

Przekłady niderlandzkiego to nasza propozycja z zakresu przekładów polsko holenderskich oraz holendersko polskich. Zapraszamy do sprawdzenia oferty biura tłumaczeń online w zakresie wszystkich rodzajów przekładów pisemnych.

Protlumaczenia.pl jako firma istnieją na rynku od 2012 roku. Posiadamy na swoim koncie udział w wielu różnego rodzaju projektach, które potwierdziły nasze kompetencje zawodowe. Do kooperacji w omawianym zakresie zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Nasze biura tłumaczeń holenderskiego mieszczą się na terenie Bydgoszczy, Świecia oraz Grudziądza. Klientów spoza regionu zapraszamy do zlecania translacji w Internecie. Tłumaczenia niderlandzkie wykonywane są przez następujące osoby:

Tłumaczenia niderlandzkiego – biuro tłumaczeń niderlandzkiego

  • Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego – tłumaczenia holenderskiego w konfiguracji wymagającej uwierzytelnienia wykonywane są przez osoby z uprawnieniami tłumacza przysięgłego. Każdy z wykonawców zaangażowany w projekt Protlumaczenia.pl widnieje w oficjalnym spisie tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Wszelkie przekłady wyceniane są przy współudziale biura obsługi klienta. Oferujemy translacje poświadczone niderlandzkiego wykonywane w terminach ekspresowych. Większość zleceń o charakterze standardowym, może być przygotowana w dniu złożenia stosownego akcesu.
  • Tłumacz specjalistyczny języka niderlandzkiego – tłumaczenia polsko holenderskie mogą mieć charakter specjalistyczny. Protlumaczenia.pl dysponują fachowcami z ponad 50 dziedzin wiedzy. Wykonujemy przede wszystkim tłumaczenia techniczne oraz medyczne niderlandzkiego. W zależności od potrzeb translacje mogą być sporządzone jako zwykłe lub uwierzytelnione. Przekłady nie wymagające imiennego podpisu wykonawcy mogą zostać do Państwa dostarczone za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku zleceń o większej objętości stosowane są rabaty oraz obniżki cen.
  • Tłumacz niderlandzkiego/native speaker – tłumaczenia holenderskiego wychodzą naprzeciwko potrzebom dnia codziennego przedsiębiorstw i klientów prywatnych. Omawiana grupa przekładów rozliczania jest w odniesieniu do 1800 znaków ze spacjami. Taki limit stanowi o jednej jednostce tłumaczeniowej. Przekłady polsko niderlandzkie oraz niderlandzko polskie mają zastosowanie w przypadku lokalizacji stron WWW oraz ofert marketingowych i handlowych. Proces zlecania oraz odbioru tłumaczeń odbywa się w sposób całkowicie zdalny. Zapraszamy do składania zamówień przez Internet i przesyłania zapytań o niezobowiązujące wyceny online. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 1 doby.
Tłumaczenia niderlandzkiego - biuro tłumaczeń niderlandzkiego
Tłumaczenia polsko holenderskie – biuro tłumaczeń niderlandzkiego